Zapraszamy na III już edycję szkolenia dla motocyklistów z zakresu pierwszej pomocy oraz instruktaż na temat obsługi i konserwacji motocykla.

Szkolenie przeprowadzą wykwalifikowani instruktorzy z Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska, a instruktaż nasi mechanicy motocyklowi. Omówimy zarówno takie kwestie jak bezpieczeństwo własne i poszkodowanego, jak i będziemy mieli okazję w praktyce poćwiczyć zdejmowanie kasku z poszkodowanego czy resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomie. Natomiast mechanicy z naszego serwisu pokażą Wam wszystkie istotne elementy na jakie należy zwrócić uwagę aby zachować bezpieczeństwo podczas eksploatacji motocykla.

Nasze warsztaty mają na celu przede wszystkim zwrócenie Waszej uwagi na bezpieczeństwo na motocyklu, czyli np. odpowiednie przygotowanie maszyny do jazdy oraz w razie potrzeby, zachowanie zimnej krwi i udzielenie pomocy.
Więcej informacji wkrótce na naszym Facebook-u i tutaj na stronie.

Szkolenie jest bezpłatne, natomiast na miejscu będzie puszka, do której będzie można wrzucać datki dla Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska.

Liczba miejsc jest ograniczona – prosimy o zapisy telefonicznie, mailowo lub przez naszego Facebooka!

WIDZIMY SIĘ 27 LISTOPADA! ZAPRASZAMY!!