Loading...
Zimowanie motocykli2018-10-31T12:28:28+00:00

Zimowanie motocykli

Motoexpertwarszawa oferuje zimowanie motocykli w ogrzewanym pomieszczeniu, które jest całodobowo monitorowane, zabezpieczone alarmem a dodatkowo ubezpieczone od żywiołów i ewentualnych uszkodzeń, co oznacza, że każdy z przechowywanych motocykli jest objęty ochroną i ubezpieczeniem.

W chwili przekazania nam motocykla podpisujemy protokół zdawczo-odbiorczy, aby klient czuł się pewnie, że jego motocykl jest bezpieczny.

W trakcie przechowywania zadbamy o Twój motocykl poprzez kontrolę stanu naładowania akumulatora, sprawdzenie ciśnienia w oponach itp.

Podczas zimowania możemy wykonać wszelkie naprawy, na które w sezonie szkoda było czasu, a także możemy dokonać serwisu przed nowym sezonem.
U nas motocykl możesz przechowywać cały rok, Ty sam decydujesz kiedy wstawisz i odbierzesz swój motocykl, miejsce możesz zarezerwować przez cały sezon, rezerwacja wiąże się z zaliczką w wysokości miesięcznej opłaty.

Nasi klienci korzystający z usługi zimowania otrzymają 10% rabatu na usługi serwisowe związane z przygotowaniem motocykla do nowego sezonu.

ZANIM PRZYJEDZIESZ
aby usprawnić i przyspieszyć całą procedurę:
Pobierz i uzupełnij umowę i regulamin przechowania

Uwaga !
Do właściwego przechowania prosimy o zatankowanie motocykla przed przyjazdem.
Karta przechowywania zostanie wypełniony podczas przekazania nam motocykla.


Do pobrania:

Koszt miesięcznego zimowania to:

Skutery do 50cm3

70miesiąc

Skutery pow. 50cm3 i Motocykle

100miesiąc

Odbierasz od nas umyty i odpalony motocykl!

Numer rachunku bankowego:

ING 46105010251000009240402785