Serwis motocyklowy Warszawa

Motoexpert to profesjonalny serwis motocyklowy, świadczący usługi z zakresu naprawy motocykli, przeglądu okresowego, tuningu optycznego i mechanicznego oraz doradztwa i pomocy przy zakupie motocykla.

Zajmujemy się kompleksowym serwisem motocykli wszystkich marek, również naprawą powypadkową. W naszym warsztacie naprawa motocykla wykonywana jest przy użyciu specjalistycznych narzędzi. U nas możesz liczyć na fachową poradę, podpowiedź czy sugestię mechanika motocyklowego. Oferujemy transport motocykla do serwisu jak również do klienta po wykonanej naprawie.

Nasz warsztat motocyklowy świadczy także usługę  Motopomoc 24h, która gwarantuje fachową obsługę, bezpieczny transport motocykla, oraz możliwość podstawienia motocykla zastępczego.

Motoexpert zajmuje się też wypożyczaniem motocykli, sprzęt w naszej wypożyczalni jest sprawny, ubezpieczony i przygotowany do drogi. U nas możesz zimować  i przechowywać swój motocykl, możesz również zlecić w tym czasie naprawę oraz przygotowanie do sezonu. Świadczymy też profesjonalne usługi w zakresie szkolenia oraz doskonalenia technik jazdy.

Staramy się dokładnie analizować wszystkie potrzeby naszych Klientów, aby spełniać ich oczekiwania. Do każdego Klienta podchodzimy uczciwie i rzetelnie. Dążymy do budowania dobrych i długotrwałych relacji, ponieważ wiemy że zaufanie i zadowolenie buduje się latami.

Zapraszamy do współpracy!

Tuning optyczny i mechaniczny

Poza podstawowym serwisem motocykli , zajmujemy się również oklejaniem i modyfikowaniem motocykli.

Staramy się dokładnie słuchać i analizować wszystkie potrzeby naszych Klientów, aby spełnić ich oczekiwania. Jesteśmy elastyczni i mamy świadomość, że każdy motocyklista lubi się wyróżniać.

Motopomoc 24h

Nie wiesz co zrobić gdy maszyna zawiedzie – zadzwoń My pomożemy.

Zajmujemy się pomocą w nagłych wypadkach – motocykle, skutery  czy quady są transportowane do warsztatu, gdzie poddane są dokładnej diagnostyce. Istnieje możliwość podstawienia motocykla zastępczego lub skorzystania z usługi „motocykl zastępczy z polisy OC sprawcy wypadku”.

Zimowanie

Jeśli nie masz miejsca na przechowywanie motocykla zarówno w sezonie jak i poza nim – możesz zlecić to nam.

Oferujemy zimowanie, a dodatkowo przygotowanie motocykla do sezonu. Dokonujemy wszelkich napraw na które latem nie miałeś czasu – wymienimy opony, olej, filtry, zadbamy o stan akumulatora, tak aby motocykl służył Ci przez kolejne sezony.

Szkoła jazdy

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie szkolenia na wszystkie kategorie „A”, jazdy doszkalające oraz doskonalenie technik jazdy.

Wyjazdy integracyjne

Organizujemy wyjazdy integracyjne, na których pod czujnym okiem instruktorów jazdy w miłym towarzystwie zdobywasz doświadczenie i umiejętności w trasie.